کمیته هماهنگی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان چرام به مناسبت هفته بسیج برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب ازچرام، صدراله عزیزی مدیر اداره آموزش و پرورش چرام ضمن تبریک هفته بسیج خدمت بسیجیان شهرستان چرام، در این جلسه بیان کرد؛ هدف از بزرگداشت هفته بسیج، یادآوری و بازنگری بخشی از ایثارگری و جانفشانی بسیجیان هشت سال دفاع مقدس و انتقال ارزش های والای آن به نسل جوان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام ادامه داد؛ نقش بسیج در عرصه های مختلف سازندگی، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، محرومیت‌زدایی، مقابله با ویروس کرونا و… موثر و مثال زدنی بوده است و این هفته فرصت مناسبی است تا این خدمات ارزنده به معرض دید مردم متدین، انقلابی، ولایت‌مدار و با بصیرت شهرستان چرام قرار گیرد.

در ادامه سروان پاسدار مرتضی عبدیانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان چرام ضمن تبریک هفته بسیج به نقش بسیج دانش آموزی در ترویج فرهنگ بسیجی پرداخت و افزود : هفته بسیج فرصت و بهانه ای است برای زنده نگه داشتن ارزش ها و روح بسیجی در آحاد ملت بخصوص جوانان و نوجوانان این مرز و بوم می باشد.

در ادامه جلسه اعضای کمیته هماهنگی با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان چرام و تعطیلی مدارس، بر روی دستورالعمل هفته بسیج بحث و تبادل کردند و برنامه های را بخصوص در فضای مجازی جهت گسترش فرهنگ بسیجی مصوب نمودند.

گزارش:سیدعلیرضاکشـاورز