اعلام نفرات برتر مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم درکهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد نفرات برتر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب،سید نورالله جنتی‌پور با اشاره به اعلام نتایج نهایی مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بخش قرائت مردان سید افشین پیرایش از شهرستان بهمئی و سید امید رضوی از گچساران اول شدند و علیرضا مسیح‌پور از بویراحمد به عنوان برگزیده استانی سال ۹۸ به مسابقات استانی راه یافتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در رشته ترتیل مجتبی خادمی از گچساران، حسین پور حسینی از چرام اول شدند و مهدی شعبانی از گچساران برگزیده استانی سال ۹۸ به مرحله بعدی راه یافتند، ضمن اینکه ناصر جعفرزاده رتبه دوم این رشته را کسب کردند.

وی عنوان کرد: در رشته ده جزء هوشنگ رازی‌پور از کهگیلویه اول شد و روح‌الله حبیبی‌پور از گچساران برگزیده استانی به مرحله بعدی راه یافتند.

این مسوول ادامه داد: در رشته حفظ کل حسین دست یافته از گچساران اول مسابقات استانی سال ۹۸ و روح‌الله کمالی در رشته اذان اول استان در سال ۹۸ و سید افشین پیرایش از بهمئی و مجتبی خادمی از گچساران به مرحله استانی راه یافتند.

جنتی‌پور ادامه داد: در رشته دعاخوانی محمود اسماعیلی اول استان در سال ۹۸ از لنده، رضا خادمی از گچساران، مصیب کریمی‌زاده از لنده، مجتبی دارش از بهمئی، سلمان چندکاری بهمئی و مهدی رضایی از بویراحمد مجاز به حضور در مرحله استانی مسابقات شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد به نفرات برتر در بخش بانوان اشاره و یادآور شد: در رشته قرائت سحر تجاره از کهگیلویه رتبه اول استان در سال ۹۸، سکینه سجودیان و محدثه عباسی از گچساران اول و دوم شدند. همچنین نرگس گلستانی و سکینه دستیاران از بویراحمد اول و دوم شدند.

وی بیان کرد: نسترن یزدان شفا از بهمئی و ثریا صیادی از چرام اول و یاسمن یزدان‌شفا دوم و زهرا جعفرنژاد از چرام سوم شدند. زهرا شریفی‌نژاد از بویراحمد اول و رعنا چمانه دوم شدند.مریم شیخی از گچساران اول و فاطمه بستام برگزیده مسابقات استانی مجاز به شرکت در مرحله استانی مسابقات هستند.

این مسوول عنوان کرد: در رشته حفظ کل فاطمه محمودی، سید شهلا حسینی و گل‌آفرین حیدری از بویراحمد اول تا سوم شدند ناهید اژدری هم برگزیده سال ۹۸ از استان بود. از شهرستان کهگیلویه هم رتبه اول به هما بنام تعلق گرفت.

جنتی‌پور ادامه داد: در رشته حفظ ۲۰ جزء زینب امیله از گچساران، کلثوم رضایی از بویراحمد اول، سیده راضیه ناصری و راضیه پیشرو از بویراحمد دوم و سوم شدند و صدیقه دیورخش اول استانی سال ۹۸ از بویراحمد و نرگس حبیبی نژاد از کهگیلویه برتر شدند.

وی عنوان کرد: در رشته حفظ ۱۰ جزء سیده پریسا دیورخش از بویراحمد و اکرم خادمی از گچساران رتبه برتر را کسب کردند.
این مسوول خاطرنشان کرد: در رشته دعاخوانی خانم‌ها فاطمه الهی از چرام، سکینه سجودیان از گچساران، نسترن یزدان‌شفا و فرزانه دارش از بهمئی و منیژه مهدوی‌اصل، احترام انصاری، نرگس گلستانی، راضیه اکبری جدول مقدم، رعنا چمانه‌ و زینب حسینی از بویراحمد مجاز به حضور در مرحله بعدی مسابقات شدند.