یادداشت فعال رسانه ای-فرهنگی به تخریب های اخیر علیه سید فرزاد نجات نیا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب، بعد از انتشار مطالبی در سایت های و فضای مجازی مبنی بر استفاده سیاسی از تصاویر روستای مونه (که تقدیر و تشکر کرده بودند از وزیر ارتباطات و دستیارش برای ساماندهی تلفن و اینترنت روستا) منتشر شده بود جوابیه از طرف محمدی زاده نوشته شد که متن یادداشت

سلام و عرض ادب و احترام

بنده وحید محمدی زاده مونه، چندین سال در حوزه خبر و رسانه(مدیر مسول سایت های خبری ثلاث نیوز_آوین نیوز/سردبیر سایت خبری کبنا)’برگزاری همایش های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مسابقات ورزشی فعالیت دارم.

به نمایندگی از اهالی روستای مونه بدون هیچ جناح بندی سیاسی تقدیر و تشکر می کنم از همه اشخاصی که برای آبادانی روستاها و تسهیل بهبود کیفیت زندگی آنها قدم بر می دارند.

متاسفانه عده ای از منفعت طلبان سیاسی، تصاویر بالایی را سیاسی جلوه دادند و این تقدیر روستائیان را تبلیغ سیاسی می خوانند، اما بنده با سلامت روح و شناخت کامل از مردم منطقه ام، تکذیب می کنم و در همین رسانه اعلام می نمایم که جناب آقای حاج سید فرزاد نجات نیا را با شناخت چندین ساله ای که از توانمندیهای فکری، مذهبی، تخصصی و تدبر ایشان دارم، معتقدم در همه مباحث فرهنگی ورزشی حضوری فعال و کمک حال فرزندان لنده و روستاهای اطراف بوده و هستند.

حال که برخی از آدمهای مغرض و مردم ستیز که همواره به دنبال شکاف اجتماعی بوده و از اقتدار و توانمندیهای جوانان متخصص و متدین منطقه، به جهت از دست دادن منافع و منابع انحصاری شان، وحشت دارند، واقعیت کار را رها کرده و موجب رنجش خاطر مردم منطقه شده اند.

چند سوال دارم از شماها که خوابید و بیدار نمیشوید:

۱_ اگر هدف آقای حاج سید فرزاد نجات نیا غیر از خدمت به مردم منطقه اش بوده، چرا کسی از اهالی روستای مونه و حتی شهرستان لنده نسبت به تصاویر واکنش منفی نشون ندادند و فقط عده ای از افرادِ مخالف رفاه و آسایش مردم دایه دلسوزتر از مادر شده اند؟

۲_ اصلا شماها می دانید مونه کجاست؟ می دانید مردم منطقه چه مشکلاتی دارند؟ آیا اطلاع دارید که مردم این روستا فقط هفته ای۳ روز می توانند از آب آشامیدنی موگرمون استفاده کنند؟

۳_ حتما اسم مقدس امام زاده سید عماد الدین ولی را شنیده اید؟ از جاده نامناسب امام زاده که روزانه تعداد زیادی زائر را پذیر ااست، اطلاع دارید؟

۳_ تصاویری که منتشر شدند با هماهنگی تیم خبری ثلاث نیوز و جوانان و بزرگان روستا تهیه شده و مردم منطقه به منظور تقدیر از این کار بزرگ و ارزشمند صورت گرفته، و بدون برنامه قبلی از زحمات بی منت وزیر جوان و مردمی جناب آقایدمهندس آذری جهرمی و دستیار پرتلاش و شجاع ایشان، جناب آقای حاج سید فرزاد نجات نیا و همچنین مهندس ترابیان که بدون چشم داشت برای ساماندهی خطوط تلفنی روستاها تلاش کردند، رسم ادب را بجا آورده و تقدیر تشکر کردند.

بعد از حدود ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اکثر روستاهای اطراف لنده از تلفن و اینترنت ایده آل محروم بودند. حتی یادم هست، هفته پیش برای برقراری ارتباط، حدود ۲ کیلومتر رفتم بالای تپه تا آنتن دهی مهیا شد.

اکنون به لطف دوستان مخابرات و افراد نام برده بویژه جناب حاج نجات نیا، روستای مونه و روستاهای اطراف از نعمت تلفن و اینترنت بهره مند هستند. چرا این همه مغرضانه و با بی انصافی و بدون از معرفت و اخلاق، به تخریب و دروغ و بی انصافی روی آورده اید؟

اگر کمی وجدان بیدار داشتید، به این آیه شریفه باور داشتید که،” تعزو من تشاع و تزلوا من تَشاع”. عزت و ذلت دست خدا است
وحید محمدی زاده مونه