خطیب جمعه چرام :قطعی برق باعث خسارت به وسایل برقی منازل شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب از چرام،حجت الاسلام سیدنورالله افشار ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه
یکی از ابزارهای دشمن برای تسلط بر ممالک اسلامی ، قبح زدایی از عفت وحیا در بین زنان و مردان است،اظهار کرد: همان کاری را که در اندلس کردند و موفق شدند،دشمنان اسلام وانقلاب در این چهل سال در جنگ نظامی و محاصر اقتصادی شکست خوردند و حال بدنبال استحاله نرم و حیا زدایی از جامعه هستند.
امام جمعه چرام،ابراز کرد: در بحث پوشش بانوان در بعض شهرها وضعیت مناسب یک زن مسلمان نیست، وقتی تذکر میدهی ، یکی از علت های اصلی را نبود مانتو و لباس مناسب در مغازه ها ذکر میکنند.
وی،افزود: این ها دختران و خواهران ما هستند معتقد به نقش دین در جامعه هستند، امور صنفی و اتحادیه پوشاک در شهرستان کهگیلویه و چرام در این زمینه چه اقدام پیشگیرانه ای در مغازه ها کرده اند؟ اثر اقدام نهادهای نظارتی بر بازار که حقوق از بیت المال مسلمین ارتزاق میکنند ، مثل امور صنفی ، اماکن نیروی انتظامی ،اتحادیه های مربوطه در بحث لباس های هنجار شکن چیست؟ مانتوهای شیشه ای از کجا آمدند؟
وی،گفت: چرا سازمان های مربوطه، جلوی توزیع این شبه لباس های زننده و ناهنجار را نمی گیرند؟چرا اجازه می دهند در ویترین مغازها به نمایش گذاشته شوند؟ چرا به ارایشگاه های زنان با تصاویر نامناسب در شهر دهدشت مجوز می دهند ؟
چرا مردم و نهادهای انقلابی، پیگیر تهاجم فرهنگی در شهرشان نیستند؟
حجت الاسلام افشار در بخش بعدی از سخنان خود با اشاره به وضعیت قطعی برق ،تصریح کرد: این وضعیت باعث خسارت به لوازم برقی مردم شده است،ما هم مراتب ناراحتی مردم را به مسولین مربوطه رسانده ایم، بخشی را باید شرکت توزیع و اداره برق تدبیری کنند،لامپ های بعضی بلوار ها وخیابان های شهر در ساعت اوج مصرف در شب ها،خاموش شود.بخشی را ما باید رعایت کنیم بخاطر اینکه تعرفه هزینه ی برق در شهرستان ارزان شده است وی،ادامه داد: مصرف بسیار بالا رفته است، در ساعات اوج مصرف مثل ساعت دوازده تا چهار عصر و شب ازساعت هشت تا یازده از لوازم پر مصرف برقی استفاده نکنیم، تقاضای از مسولین و مردم این است که با برنامه ریزی صحیح جلوی این وضعیت و آسیب به وسایل برقی منازل مردم گرفته شود.