حضور اعضای شورای اداری در سپاه ناحیه شهرستان چرام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب ازچرام، امروز روسای ادارات و شورای اسلامی شهر و فرماندار بهمراه بخشدار مرکزی و امام جمعه محترم چرام برای تبریک روز پاسدار وروز جانبار به مقر ناحیه مقاومت بسیج چرام رفته و در نشستی صمیمانه این روز با شکوه که میلاد امام حسین (ع)

و میلاد اباالفضل عباس( ع) به فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سرهنگ رضایی وکادر زیر مجموعه ایشان تبریک گفتند. 
سرهنگ رضایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ضمن خیر مقدم به حضار اینگونه اظهار داشت و گفت :
— اگر سپاه نبود کشور هم نبود ، مردم نباشند بسیج هم نخواهد بود ، سپاه دوشادوش همه ی ارگانها ونهادها در مصیبت های مختلف به کمک رسانی می پردازد.

 در این دیدار امام جمعه چرام گفتند. سپاه پاسداران نهاد انقلابی بوده که با ابتکار امام تاسیس شد وانقلابی مانده است.
علت عصبانیت جبهه استکبار از سپاه پاسدارن حرکت جهادی وموثر این نهاد در مقابل توطئه دشمنان است. ریس جمهور آمریکا با تروریستی اعلام کردن سپاه مردم وسیاسیون ما را در مقابل توطئه دشمنان متحد کرد.
که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. ایشان گفتند: سپاه در قلب مردم ایران اسلامی جای دارد و مردم قدردان خدمات سپاه هستند.

در ادامه فرماندار ابتدا سال جدید را به برادران سپاه و بسیج تبریک گفتند و عنوان نمود :
–  دشمنی آمریکا تازگی ندارد ، همه راهها را پیموده است ، از جنگ تحمیلی با کمک تمام کشورها ، شبیخون فرهنگی ، تحریم های مختلف ، خارج شدن از برجام ، جنگ اقتصادی ، و آخرین حربه را بخیال خام خود از اختلاف داخلی قصد استفاده را داشت که اتفاقاً مردم همگی پشت سر سپاه جمع شدند ، هیچ کجا نمی شود نیروی نظامی را تروریست خواند ، ایران نیاز به همدلی داشت که با سخن ترامپ ایجاد شد.

این دیدار در سپاه ناحیه شهرستان در حمایت از سپاه پاسداران صورت پذیرفت. در پایان اعضای شورای اداری و جمعی از پاسدارن عکس یادگاری گرفتند.