عذرخواهی دکتر یزدان پناه از تأخیر در پروژه بیمارستان چرام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب ازچرام ؛پروژه بیمارستان چرام آنطور که دکتر یزدانپناه در مصاحبه‌ای گفتند و در یک کلیپ هم انتشار داده شد در ۷ فروردین ۹۶ بدون رعایت مسائل قانونی و. از طریق دکتر ایلامی رئیس وقت دانشگاه علوم پزشکی به صورت شفاهی و بدون هیچگونه موافقتنامه و مناقصه‌ای واگذار شد.
با ورود سازمان بازرسی و دستگاه‌های نظارتی و اعتراض به نحوه واگذاری به علت عدم رعایت قانون در ۱ و نیم سال گذشته تعطیل شد.
دکتر یزدانپناه با علم و اطلاع کافی از مشکلات بوجود آمده مصمم شد که به طرق قانونی این پروژه را فعال کند و آنطور که گفت از مردم چرام هم به علت تأخیر در اجرای پروژه عذرخواهی کرد.
اما چیزی که در این بین برای مردم و شهروندان عجیب بود ساخت دیوار بلوکی این بیمارستان بود که معمولاً در جاهای دیگر چنین کاری انجام نمی‌شود.
به هرحال احداث بیمارستان چرام و وعده‌هایی ازسوی دولت داده شده به نوعی برای سرگرمی مردم بود که حتی به خطبه‌های نمازجمعه شهر چرام هم کشیده شد که البته امیدواریم با پیگیری‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان و انتخاب یک پیمانکار قوی با رعایت قانون در کمترین زمان ممکن عملیات اجرایی این پروژه اجرا و به بهره برداری برسد.