برگزاری مرحله سوم طرح شهید بهنام محمدی در سی سخت

سومین مرحله طرح شهید بهنام محمدی با حضور ۲۷۰ دانش آموز دختر از شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و دنا در سی سخت در حال برگزاری است.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارجنوب، فرمانده سپاه فتح استان در این اردو گفت: طرح شهید بهنام محمدی همزمان با سراسر کشور با هدف تربیت و شناسایی جوانان مومن و انقلابی مدارس استان برگزار می شود.
سردار خرم دل با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی، تربیتی، ورزشی و مهارتی در این اردوی چهار روزه، افزود: قریب به ۸۰۰ دانش آموز از سراسر استان به همت سازمان بسیج دانش آموزی در سه مرحله از این طرح شرکت کردند.
وی در پایان به ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی برای نسل جوان گفت: اردوهای بخش پسران نیز همزمان در شهرستان بویراحمد در حال برگزاری است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این مراسم گفت: نسل جوان بزرگترین، موثرترین و مهم ترین افراد جامعه برای پیشرفت و تحول کشور است که نیازمند برنامه ریزی دقیق و به روز برای هدایت صحیح آنها می باشد.
حجت الاسلام افتخاری افزود: دشمن با استفاده از تمامی ابزار و امکانات خود سعی در تخریب و از کاراندازی جوانان و نوجوانان کشور را دارد که همه دستگاه ها و مدیران در حوزه های فرهنگی باید تمام تلاش خود را برای خنثی کردن توطئه های دشمنان بکار ببرند.